Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

O NAS

Dokładamy największych starań, aby produkty oferowane w naszym sklepie były najwyższej jakości i pochodziły wyłącznie od renomowanych dostawców.

Naszą misją jest wsparcie chorych w dążeniu do polepszania jakości swojego życia po przez wsparcie naturalnymi metodami 

 

Nasi głowni dostawcy:

 

Plum Flower® to wysokiej jakości zioła wytwarzane przez firmę Mayway istniejącą na rynku od 1969r. Firma posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i wytwarza produkty bez obróbki dwutlenkiem siarki  co wpływa na wysoką jakość ziół.  Produkty charakteryzujące się wysoką czystością, poddawane są kontroli jakości i testowane laboratoryjnie.

Lymherbs polska firma współpracująca ze znakomitymi niemieckimi producentami. Oferowane przez nich produkty są najwyższej jakości i przebadane pod względem biochemicznym oraz czystości produktów.

Raintree Formulas to jeden z wiodących na świecie producentów  suplementów diety, w skład których wchodzą najwyższej jakości produkty naturalne, wolne od zanieczyszczeń. Firma tworzy unikatowe formuły synergistycznie dobranych ziół, mające wyjątkowe właściwości terapeutyczne. Raintree Formulas posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP).

G. Baldwin & Co. to brytyjska firma istniejąca na rynku od 1844r. oferuje szeroką gamę ziół i ekstraktów  wysokiej jakości. To jeden z największych dostawców ziół w Wielkiej Brytanii, cieszący się dużym uznaniem i zaufaniem.

JustIngredients Ltd. to duży, brytyjski  dostawca produktów ziołowych, ekstraktów oraz przypraw na rynek brytyjski oraz europejski. Pozyskuje produkty wysokiej jakości, wolne od GMO, posiadające certyfikaty kontroli jakości i dobrej praktyki produkcyjnej (GMP).

Cabdes to dostawca ziół z Peru, cieszący się uznaniem na światowym rynku. Zioła dojrzewające w naturalnym dla  nich klimacie cechują się wyjątkowo wysokim poziomem substancji  aktywnych. Produkty firmy Cabdes charakteryzują się wysoką jakością, są w pełni naturalne, wolne od zanieczyszczeń oraz zbierane i przetwarzane zgodnie z wymogami jakościowymi. 

Groupe PiLeJe to francuska firma istniejąca na rynku od 1991 r. PiLeJe oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego. Laboratorium PiLeJe w ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy(szczepy te są zdeponowane w Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji) według określonych cech i potrzeb. PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby. Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką  jakością i cieszą się dużym uznaniem.

Swanson ® Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson ® spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Puritan's Pride® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Do produkcji suplementów firmy Puritan's Pride®  wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Produkty spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według  Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i poddawane analizom jakościowym. 

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos" jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Polsce o profilu zielarskim, istniejąca od roku 1988. Firma spełnia standardy GMP (Good Manufacturing Practices - Zasady Dobrej Praktyki Wytwarzania) oraz GLP (Good Laboratory Practice - Dobra Praktyka Laboratoryjna.)

Formeds specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje  naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców


Śledź nas na Facebooku