Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Bezpieczna witamina D - Pakiet Zobacz większe

Bezpieczna witamina D - Pakiet

Nowy produkt

Pakiet czterech produktów dla najlepszego przyswajania i bezpieczeństwa stosowania witaminy D

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

83,46 zł brutto

zamiast 83,46 zł

Zawartość

Więcej informacji

PAKIET – BEZPIECZNA WITAMINA D

Witamina D3 jest niezbędna w suplementacji przy stwardnieniu rozsianym, jednak jej dawki są wysokie i należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa jej przyjmowania w połączeniu innymi witaminami i minerałami.
Witamina D reguluje poziom wapnia we krwi. Jeżeli nie ma wystarczających ilości wapnia w diecie będzie on wypłukiwany z kości zwiększając ryzyko osteoporozy. Wysoki poziom witaminy D demineralizuje kości jeżeli nie ma wystarczającej ilości wapnia. Suplementacja witaminy D nie powinna być podejmowana bez jednoczesnego przyjmowania wapnia i magnezu.  Spożycie wapnia powinno się znajdować w zakresie 600-900 mg dziennie podobnie jak spożycie magnezu. Dodatkowo witamina K2 MK7 zwiększa przyswajalność witaminy D

Dlatego idealny pakiet to połącznie witaminy D3 + witamina K2 + Magnez + Wapń

W naszym pakiecie proponujemy Państwu zestaw w formie łatwo rozpuszczalnych proszków, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników.

Należy pamiętać, ze witamina D3 najlepiej rozpuszcza się w tłuszczach w związku z tym zaleca się dodatkową suplementację olejem z wiesiołka, lnianym lub tranem

Więcej na: sm-naturalnie.pl i sm-naturalnie.pl

SUPLEMENTY DIETY

W skład zestawu wchodzą produkty firmy FORMEDS:

WITAMIAN D3, F-VIT D3 2000 - 60 porcji
WITAMINA K2 MK7 F-VIT K2 MK-7 - 30 porcji
MAGNEZ - F-MAGNESIUM – 60 PORCJI
WAPŃ - F-CALCIUM D3 – 60 PORCJI

OSTRZEŻENIE:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.  Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. 

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku