Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Nowy Yaemana Chlorella Porugalska  600  mg -90 porcji Zobacz większe

Yaemana Chlorella Porugalska 600 mg -90 porcji

Nowy produkt

Suplement diety F-CHLORELLA zawiera chlorellę portugalską w formie proszku.

Więcej szczegółów

49,99 zł brutto

Więcej informacji

Chlorella jest naturalną mikroalgą i zawiera najwyższą do tej pory stwierdzoną koncentrację chlorofilu ze wszystkich naturalnych organizmów. Jest bogatym źródłem witaminy B12, białka oraz wielu rzadkich mikro i makro elementów. Chlorella wykazuje szereg właściwości zdrowotnych. Wzmocnienia układ odpornościowy poprzez pobudzenie produkcji interferonu oraz zwiększa ilość czerwonych krwinek. Oczyszcza organizmu poprzez usuwanie metali ciężkich takich jak ołów, rtęć, kadm, arsen. Pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Ponadto chlorella oczyszcza jelita i wątrobę o przywraca korzystną mikroflorę jelitową. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i właściwości przeciwnowotworowe.

 Chlorella portugalska uprawiana jest w ściśle określonych warunkach, dzięki czemu spełnia normy poziomów zanieczyszczeń, takich jak: PCB (polichlorowane bifenyle), WWA (wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (z ang. PAH)) oraz dioksyny.

Chlorella w innowacyjnej formie proszku nie zawiera wypełniaczy, barwników i konserwantów.

SKŁAD:

Porcja dzienna 0,6 g zawiera:

  • Chlorella portugalska- 600 mg

Składniki: chlorella portugalska (Chlorella vulgaris) - Yaemama Chlorella

PRODUCENT: FORMEDS

DAWKOWANIE:

1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.
2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju
i wymieszać.
Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Śledź nas na Facebooku