Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tri-Fortify™ Glutation w żelu 450 mg smak arbuzowy– 236ml Zobacz większe

Tri-Fortify™ Glutation w żelu 450 mg smak arbuzowy– 236ml

Nowy produkt

Tri-Fortify™ firmy Researched Nutrionals to glutation w jego zdedukowanej formie L-glutationu w dawce 450 mg  w formie żelu o smaku arbuzowym wzbogacony witaminą C. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

390,00 zł brutto

Więcej informacji

Tri-Fortify™ firmy Researched Nutrionals to glutation w jego zdedukowanej formie L-glutationu w dawce 450 mg  w formie żelu o smaku arbuzowym wzbogacony witaminą C.

Glutathion jest tri-peptydem złożonym z trzech aminokwasów: kwasu L-glutaminowego, L-cysteiny i L-glicyny. Jest znany jako główny przeciwutleniacz, ponieważ przetwarza inne przeciwutleniacze, takie jak witaminy C i E. Unikalna struktura liposomu pozwala skutecznie łączyć się z naturalnymi płynami ciała i penetrować błony komórkowe, omijając układ pokarmowy i bezpośrednio przedostawać się do krwiobiegu. Unikając procesu trawienia, wchłanianie i wykorzystanie składników odżywczych jest dużo szybsze i bardziej kompletne.

Liposom to mała pęcherzyk wykonana z tego samego materiału, co błona komórkowa. Liposomy mogą być wypełnione substancjami, takimi jak witaminy, składniki odżywcze, a nawet leki i są stosowane w celu ochrony i dostarczania tych substancji w najbardziej efektywny sposób. Liposomy zbudowane są z podwójnej błony fosfolipidowej, wewnątrz ich i na zewnątrz znajduje się faza wodna i rozpuszczone w niej substancje hydrofilowe, a w podwójnej błonie, w fazie lipidowej, znajdują się substancje tłuszczowe

SUPLEMENT DIETY

SKŁAD: Glutation– 450 mg , witamina C (jako kwas askorbinowy)-  50 mg

Składniki: gliceryna, średnio łańcuchowe trójglicerydy, fosfolipidy sojowe, naturalny aromat: arbuzowy

SUGEROWANY SPOSÓB SPOŻYCIA: 1 łyżeczkę (5ml) 1x dziennie trzymać 30-60 sekund pod językiem, następnie połknąć.

Spożyć w 90 dni od otwarcia. Maksymalna temperatura przechowywania 40°C.

1 tubka wystarcza na 48 dni stosowania.

Bez: mleka, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, skorupiaków, orzechów, pszenicy, drożdży, glutenu, kazeiny i cukru. 

PRODUCENT:Researched Nutritionals ®- to amerykańska firma istniejąca na rynku od 2006 roku. Researched Nutritionals oferuje przebadane klinicznie produkty najwyższej jakości.

Zawartość: 236 ml 

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku