Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Glutation GSH Original™ (dawniej Tri-Fortify™ Original) - 118,3 ml Zobacz większe

Glutation GSH Original™ (dawniej Tri-Fortify™ Original) - 118,3 ml

Nowy produkt

GSH Original ™  zapewnia pożądaną zredukowaną L-glutation

Więcej szczegółów

230,00 zł brutto

Więcej informacji

GSH Original ™ zapewnia pożądaną zredukowaną L-glutation, jest głównym antyoksydantem wewnątrzkomórkowym niezbędnym do detoksykacji w organizmie. Unikalna forma liposomu pozwala łączyć się skutecznie z naturalnymi płynami ciała i penetrować błony komórkowe, omijając układ pokarmowy i bezpośrednio przenikając do krwi. Unikając procesu trawienia, wchłanianie i wykorzystanie składników odżywczych jest dużo szybsze i bardziej kompletne.
Dla lepszego komfortu stosowania zostało zmodyfikowane pH w celu zmniejszenia silnego smaku i zapachu siarki bez wpływu na skuteczność. Zapach i smak siarki nie został całkowicie usunięty ale w dużej mierze zredukowany. Glutathion jest tri-peptydem złożonym z trzech aminokwasów: kwasu L-glutaminowego, L-cysteiny i L-glicyny. Jest znany jako główny przeciwutleniacz, ponieważ przetwarza inne przeciwutleniacze, takie jak witaminy C i E.

Liposom to mała pęcherzyk wykonana z tego samego materiału, co błona komórkowa. Liposomy mogą być wypełnione substancjami, takimi jak witaminy, składniki odżywcze, a nawet leki i są stosowane w celu ochrony i dostarczania tych substancji w najbardziej efektywny sposób. Liposomy zbudowane są z podwójnej błony fosfolipidowej, wewnątrz ich i na zewnątrz znajduje się faza wodna i rozpuszczone w niej substancje hydrofilowe, a w podwójnej błonie, w fazie lipidowej, znajdują się substancje tłuszczowe

SUPLEMENT DIETY

SKŁAD: Glutation (jako L-glutation) 450 mg

Składniki: woda destylowana, gliceryna, fosfolipidy (sojowe), PEG-40 uwodorniony olej rycynowy (emulgator), Trójgliceryd kaprylowo – kaprynowy, organiczny olej kokosowy, wodorotlenek sodu, lauryn arginate, sorbinian potasu.

SUGEROWANY SPOSÓB SPOŻYCIA: 1 łyżeczkę (5ml) z wodą lub sokiem przed śniadaniem. Wstrząsnąć przed użyciem.

1 butelka wystarcza na 24 dni stosowania.

Bez: mleka, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, skorupiaków, orzechów, pszenicy, drożdży, glutenu, kazeiny i cukru. 

PRODUCENT:Researched Nutritionals ®- to amerykańska firma istniejąca na rynku od 2006 roku. Researched Nutritionals oferuje przebadane klinicznie produkty najwyższej jakości.

Zawartość: 118,3 ml 

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku