Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

ACETYLO-L-KARNITYNA – ALC- F-CARNITINE

Nowy produkt

Suplement diety F-CARNITINE zawiera acetyl L- karnitynę w formie proszku.

Więcej szczegółów

36,50 zł brutto

Więcej informacji

DZIAŁANIE

ALC to naturalna substancja odżywcza będąca pochodną witaminy BT,  jest ona niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego i mięśniowego. Acetylo-L-Karnityna pobudza komórki do produkcji neuroprzekaźnika – dopaminy, a także intensyfikuje jego działania. Badania nad ALC wykazują korzystne działanie w procesie usprawniania funkcji pamięciowych jak również zapobieganiu stanów depresyjnych i lękowych. Ma ogromne znaczenie dla zwiększania odporności na stres i poprawę zdolności wysiłkowych. Dzienne zapotrzebowanie zdrowej, dorosłej osoby na karnitynę wynosi średnio 15 mg. Dzienne synteza wynosi 11–34 mg, a z dietą dostarczane jest codziennie średnio 20–200 mg. U wegan i niektórych wegetarian ilość karnityny w pożywieniu jest dużo mniejsza i wynosi ok. 1 mg/dzień. Więcej na www.sm-naturalnie.pl

SKŁAD PRODUKTU
Porcja dzienna 0,7 g zawiera: Acetyl L- karnityna- 700 mg. Składniki: acetyl L- karnityna. Zawartość opakowania netto: 42 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60.

PRODUCENT:

FORMEDS: Polska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Składniki suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.

SPOSÓB UŻYCIA

1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.

2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Śledź nas na Facebooku