Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

ACETYLO-L-KARNITYNA – ALC- F-CARNITINE

Nowy produkt

Suplement diety F-CARNITINE zawiera acetyl L- karnitynę w formie proszku.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

36,50 zł brutto

Więcej informacji

Acetylo-L-Karnityna (ALC) to naturalna substancja odżywcza będąca pochodną witaminy BT, jest ona pomocna w prawidłowym funkcjonowaniu systemu nerwowego i mięśniowego. Acetylo-L-Karnityna pobudza komórki do produkcji neuroprzekaźnika – dopaminy, a także intensyfikuje jego działania. Badania nad ALC wykazują korzystne działanie w procesie usprawniania funkcji pamięciowych jak również zapobieganiu stanów zmiennych nastrojów i lękowych. U wegan i niektórych wegetarian ilość karnityny w pożywieniu jest dużo mniejsza i wynosi ok. 1 mg/dzień. 

Więcej na www.sm-naturalnie.pl

SKŁAD PRODUKTU
Porcja dzienna 0,7 g zawiera: Acetyl L- karnityna- 700 mg. Składniki: acetyl L- karnityna. Zawartość opakowania netto: 42 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60.

SUPLEMENT DIETY

PRODUCENT:

FORMEDS: Polska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Składniki suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.

ZALECANA PORCJA:

1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.

2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Zawartość opakowania netto: 42g

Ilość porcji w opakowaniu: 60

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Śledź nas na Facebooku