Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

NAC N-Acetylo Cysteina 600 mg,  60 kaps Zobacz większe

NAC N-Acetylo Cysteina 600 mg, 60 kaps

Nowy produkt

NAC- jest specyficzną formą aminokwasu siarkowego cysteiny, która występuje powszechnie w naszym organizmie i w białkach pokarmowych.

Więcej szczegółów

33,99 zł brutto

Więcej informacji

DZIAŁANIE

Ma silne działanie antyoksydacyjne i bierze udział dzięki cysteinie w procesie tworzenia niezbędnego glutationu -najsilniejszego przeciwutleniacza. Ułatwia wytwarzanie i magazynowanie energii biologicznej. Łagodzi nieprzyjemne dolegliwości utrudnionego oddechu w czasie infekcji górnych dróg oddechowych i innych chorób przebiegających ze zwiększonym wydzielaniem i gromadzeniem się wydzieliny śluzowej – NAC upłynnia wydzielinę i ułatwia jej odksztuszanie umożliwiając swobodny oddech. zmniejsza toksyczny wpływ leków, alkoholu i substancji zawartych w tytoniu na układ krążenia. NAC przyspiesza odbudowę białek ustrojowych, zwiększa wytrzymałość organizmu oraz niweluje odczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego. Zapobiega erozji elementów stawowych, chrząstek i wiązadeł. Więcej na www.sm-naturalnie.pl

SKŁAD:

N-Acetylo Cysteina - 600 mg

Składniki: N-Acetylo Cysteina, mączka ryżowa, żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka.

PRODUCENT:

Puritan's Pride – amerykański producent najwyższej jakości naturalnych suplementów diety. Produkty posiadają liczne badania laboratoryjne ich produkcja nadzorowana jest przez pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków) co zapewnia im skuteczne sprawdzone działanie.

Produkt nie zawiera: Sztucznych Barwników, Aromatów, Słodzików, Konserwantów, Cukru, Soi, Mleka, Laktozy, Glutenu, Pszenicy, Drożdży, Sodu.

SPOSÓB UŻYCIA:
 Stosować jedną - dwie kapsułkę do dwóch razy dziennie, najlepiej podczas posiłku. Lub według wskazań protokołu leczniczego.

 

ŚRODKI OSROŻNOŚCI:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku