Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Quercetin High Potency – Kwercetyna 475 mg – 60 kapsułek Zobacz większe

Quercetin High Potency – Kwercetyna 475 mg – 60 kapsułek

Nowy produkt

Suplement diety zawierający kwercytynę 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

105,00 zł brutto

Więcej informacji

Kwercetyna należy do grupy flawonoidów. Wykazuje działanie zbliżone do rutyny, a wiec pomaga w uszczelnia naczynia krwionośne i zmniejsza ich przepuszczalność. Wykazuje również działanie przeciwhistaminowe. Łagodzi skutki napromieniowania.Pomaga w walce ze zmęczeniem i stresem. Kwercetyna bierze udział w regulacji wielu procesów komórkowych jak np. proliferacji i śmierci komórek. Dodatkowo kwercetyna działa osłonowo na witaminy C i E, zapobiegając utlenianiu askorbinianu.

SKŁAD:

Kwercetyna (dihydrat kwercetyny) – 475 mg

Składniki: Kwercetyna, żelatyna (otoczka kapsułki), maka ryżowa, stearynian magnez i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

SUPLEMENT DIETY 

PRODUCENT: Swanson USA

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie

Zawartość opakowania netto: 44g

Ilość w opakowaniu: 60 kapsułek

DATA WAŻNOŚCI 10/2018

OSTRZEŻENIE:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.  Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Śledź nas na Facebooku