Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Pyłek Sosnowy 99% - Organiczny- 50 gram Zobacz większe

Pyłek Sosnowy Pine Pollen - 100 gram

Pyłek sosnowy - Pinus massoniana -  uzyskiwany z męskich kwiatostanów drzew z rodzaju Pinus

Więcej szczegółów

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 8,01 zł
5 5% Do 22,25 zł
10 10% Do 89,00 zł

89,00 zł brutto

Więcej informacji

Oferowany surowiec został ręcznie pozyskany z Sosny Masońskiej (Pinus massoniana). Pyłek sosnowy jest niezastąpionym źródłem licznych sybstancji aktywnych, takich jak fitosterole, flawonoidy, witaminy z grupy B, enzymy, cukry, kwas  fenolowy, lignany, fitohormony i olejki eteryczne (pinen alfa i beta, borneol, octan bornylu, limonen, izoborneol, terpineol, karen, felandreny, kariofilen, i kamfen).Pyłek sosnowy zawiera stosunkowo duże ilości męskich hormonów (głównie testosteronu, androstendionu oraz nieco mniejsze ilości dehydroepiandrosteronu (DHEA) i androsteronu) oraz aminokwasów niezbędnych do prawidłowej pracy męskiego układu hormonalnego takich jak m.in. arginina, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina,  tryptofan i tyrozyna. Zdecydowana większość tych aminokwasów to związki egzogenne (niewytwarzane naturalnie przez nasz organizm, dostarczane wyłącznie z pożywieniem). Pyłek ma działanie przeciwbólowe, wykrztuśne i przeciwzapalne. Podnosi także libido.
Czytaj więcej na: strongman-herbs.eu

Pyłek sosnowy można stosować również zewnętrznie w celu osuszania ran, zahamowania krwawień i leczenia chorób skórnych takich jak wypryski, liszaje, trądzik i odparzenia. W stwardnieniu rozsiany wspomaga walkę ze zmęczeniem.

NASZ PYŁEK DLA LEPSZEJ PRZYSWAJALNOŚCI MA ZMIAŻDŻONE ŚCIANY KOMÓRKOWE DZIĘKI TEMU NADAJE SIĘ DO BEZPOŚREDNIEGO SPOŻYCIA JAK I DO WYKONYWANIA NALEWEK  

SUGEROWANY SPOSÓB SPOŻYCIA 

Optymalna ilość pyłku sosnowego zalecana do dziennego spożycia wynosi od 3 g do 10 g na dobę.

SKŁAD: pyłek sosnowy z  kwiatostanów męskich (sosna Pinus massoniana) 

OPAKOWANIE: 100 g

PRODUCENT: BeHealthy 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku