Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

WITAMINA B3 – NIACYNA F-VIT B3 – 60 PORCJI

Nowy produkt

Suplement diety F-VIT B3 zawiera niacynę (kwas nikotynowy)  

Więcej szczegółów

34,89 zł brutto

Więcej informacji

Suplement diety F-VIT B3 zawiera niacynę (kwas nikotynowy) oraz inulinę z korzenia cykorii w formie proszku. Kwas nikotynowy jest bardzo dobrze przyswajalną formą niacyny. 

Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Witamina B3 pomaga również w zachowaniu zdrowej skóry. Więcej na www.sm-naturalnie.pl

SKŁAD PRODUKTU

Porcja dzienna 0,8 g zawiera: Niacyna- 50 mg (312 %); Inulina- 750 mg. Składniki: inulina (korzeń cykorii), niacyna (kwas nikotynowy). Zawartość opakowania netto: 48 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60.

SUPLEMENT DIETY

PRODUCENT:

FORMEDS: Polska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Składniki suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.

ZALECANA PORCJA:

1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.

2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Zawartość opakowania netto: 48g

Ilość porcji w opakowaniu: 60

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku