Naturalne Terapie

Informacje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

CYNK - F-ZINC – 60 PORCJI Zobacz większe

CYNK - F-ZINC – 60 PORCJI

Nowy produkt

Suplement diety F-ZINC zawiera cynk (cytrynian).

Więcej szczegółów

20,98 zł brutto

Więcej informacji

Suplement diety F-ZINC zawiera cynk (cytrynian) oraz inulinę z korzenia cykorii w formie proszku.

Cynk jest niezbędnym pierwiastkiem uczestniczącym w setkach procesów w organizmie. Jest obecny w centrach aktywnych wielu enzymów uczestniczących w różnych procesach, w tym w przemianach metabolicznych. Pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej, w utrzymaniu prawidłowego poziomu metabolizmu węglowodanów. Odgrywa istotna rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu immunologicznego oraz wzmacnianiu jego siły. Pełni ważne funkcje w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Zapewnia prawidłowe wydzielanie insuliny przez trzustkę oraz na stężenie witaminy A i cholesterolu. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi a co za tym idzie wpływa na funkcjonowanie całego układu rozrodczego mężczyzny. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania skóry i błon śluzowych. Pomaga również w radzeniu sobie organizmu ze stresem.  Kwasy tłuszczowe oraz kwas cytrynowy ułatwiają wchłanianie cynku natomiast jego absorbcja jest utrudniana przez miedź i żelazo. Istnieje również grupa pokarmów jak mleko krowie, ser, kawa, otręby które utrudniają jego wchłanianie.  Więcej na www.sm-naturalnie.pl

SKŁAD PRODUKTU

Porcja dzienna 0,8 g zawiera: Cytrynian cynku- 48 mg, w tym: cynk- 15 mg (150 %), Inulina- 752 mg. Składniki: inulina (korzeń cykorii), cynk (cytrynian cynku). Zawartość opakowania netto: 48 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60.

SUPLEMENT DIETY

PRODUCENT:

FORMEDS: Polska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Składniki suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.

ZALECANA PORCJA:

1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.

2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Zawartość opakowania netto: 48g

Ilość porcji w opakowaniu: 60

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Śledź nas na Facebooku